Przychodzi Baba Pruska do Browarmii… – czyli konkurs na imię dla baby piwoszki

Kto by się spodziewał, że pojawienie się baby pruskiej w naszym sklepie wywoła takie zamieszanie? Na pewno nie my!

Zaczęło się od niewinnego konkursu, w którym wspólnie chcieliśmy wyłonić nowe imię dla naszej baby piwoszki. Zanim doszło jednak do oficjalnej ceremonii nadania imienia, okazało się, że społeczność Browarmiaczek i Browarmiaków wymyśliła całą masę świetnych imion, spośród których z trudem wyłoniliśmy 16 najbardziej kreatywnych propozycji. Każdy pomysłodawca został nagrodzony jednorazową 10-cio procentową zniżką na piwo lane przy okazji najbliższej wizyty w Browarmii.

Mimo szczerych chęci, ze względów praktycznych nasza baba pijuska nie może mieć jednak 16 imion. Dlatego spośród wybranych opcji rozstrzygniemy zwycięskie imię na drodze plebiscytu. Losowo podzieliliśmy imiona na 4 grupy, to spośród nich, nasza społeczność Browarmiaczek i Browarmiaków będzie mogła głosować na Facebooku Browarmii (czyli tutaj) przez 24 godziny od pojawienia się posta na zwycięzcę wybierając przypisaną do danego imienia reakcję (emotikonkę).

Każda zwycięska opcja z 4 półfinałów zmierzy się na koniec między sobą w ostatecznym finale, gdzie wyłonimy nie tylko imię dla naszej baby, ale także rodzica honorowego, czyli pomysłodawcę imienia. Na zwycięzcę oprócz tytułu rodzica honorowego czeka oczywiście specjalna nagroda, która na ten moment niech pozostanie niespodzianką. Zachęcamy każdego do dołączenia do wspólnej zabawy!

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

Strona zawiera materiały informacyjne oraz reklamowe dotyczące napojów alkoholowych.
Treści są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.