Dołącz do społeczności – zakup limitowanej bluzy z logo sklepu!

Browarmiaczki i Browarmiacy! 🍻

Mamy dla Was niespodziankę! Z okazji zbliżających się drugich urodzin sklepu (których oficjalny termin ogłosimy już niedługo), szukamy wyjątkowych możliwości na ich celebrację. Postanowiliśmy postawić na rzecz mocno nietypową jak na nasze działania, jednocześnie wyjść naprzeciw kilkukrotnym zapytaniom – od dzisiaj możecie zamawiać limitowane bluzy z naszym logo!

Ekskluzywna akcja

Chcemy, aby zakup bluzy stał się niezapomnianym doświadczeniem dla Was. Dlatego też postanowiliśmy, że bluzy będą dostępne jedynie na zamówienie! To naprawdę ekskluzywna okazja, aby stać się częścią naszej społeczności!

Zalety z posiadania i zakładania naszej bluzy są niezliczone, a oto tylko kilka z nich:
✅ wsparcie swojego ukochanego, lokalnego najpiwniejszego sklepu w Olsztynie;
✅ dodatkowa bluza w garderobie to możliwość rzadszego nastawiania prania (dodatkowa odzienie w rotacji ciuchów);
✅ zapisanie się do grona Browarmiaczek i Browarmiaków już nie tylko duchem, ale i okryciem;
✅ natychmiastowe rozpoznawanie Cię w towarzystwie jako fana piwa kraftowego – inni mężczyźni klaszczą, a kobiety wiwatują (trzeba przywyknąć).

Okazja – Drugie Urodziny Sklepu!

To już drugi rok działalności naszego sklepu, a my nie możemy się doczekać, aby podzielić się tą radością z Wami! Dlatego też postanowiliśmy, że bluzy będą dostępne z okazji naszych urodzin – jest to dla nas wyjątkowy moment, który chcemy uczcić wspólnie z Wami, naszymi lojalnymi klientami.

Jak Zamówić?

Proces zamawiania jest prosty! Wystarczy skontaktować się z nami bezpośrednio w sklepie, wysłać wiadomość email lub skorzystać z naszych kont w social mediach. Po wpłaceniu ustalonej kwoty złożymy zamówienie na bluzę, a po otrzymaniu jej, powiadomimy Was o możliwości odbioru w sklepie.
Koszt takiej bluzy to 150 zł. Zamówienia można składać do 17 marca! 

Bądź na Bieżąco!

Chcecie być na bieżąco z naszymi promocjami i nowościami? Śledźcie nasze kanały social media oraz odwiedzajcie naszą stronę internetową regularnie! Tam pojawiać się będą wszystkie informacje

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

Strona zawiera materiały informacyjne oraz reklamowe dotyczące napojów alkoholowych.
Treści są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.