Dlaczego warto wybrać piwo z nalewaka?

Piwo od wieków stanowi integralną część kultury społecznej, ale dopiero od niedawna złoty trunek serwowany z nalewaków wraca do łask i zaraz dowiecie się dlaczego świeże piwo z „kija” ma coraz więcej zwolenników.

To nie tylko smak, ale i cała filozofia związana z tym wyjątkowym napojem przyciąga coraz większą liczbę miłośników. Piwo z nalewaka odzwierciedla autentyczną tradycję piwowarską, przypominając nam o czasach, gdy piwo wytwarzało się lokalnie i serwowano bezpośrednio w browarach. W odróżnieniu od piwa butelkowego czy puszkowanego, które czasami pokonuje długie trasy, narażając się na utratę świeżości i aromatu. Wybierając piwo z nalewaka mamy okazję posmakować trunku, który swoim smakiem najbardziej przypomina to, co miał na myśli piwowar. Tym samym, takim zakupem wspieramy lokalne browary i handel, przyczyniając się do zachowania regionalnych piwowarskich tradycji.

Bardzo często piwo z nalewaka kojarzy się niesłusznie z niską jakością i tandetą. Jest jednak zupełnie inaczej, piwo z „kija” charakteryzuje bardziej autentyczny, pełniejszy smak, a to wszystko dzięki mniejszej ilości przetworzeń i konserwantów. Takie piwo należy spożyć w ciągu 24h od przelania do plastikowej butelki, dlatego świetnie sprawdzi się terenie, w domu i na imprezie. Butelkowane piwo musi przetrwać długie okresy przechowywania, co może wpłynąć na jego jakość. Piwo z nalewaka jest często podawane w krótszym czasie od uwarzenia, co sprawia, że zachowuje swój naturalny smak, a aromat jest bardziej intensywny i świeży.

Dlatego w Browarmii udostępniamy Wam od teraz aż 4 krany, z których napijecie się pysznego, świeżego piwa. Staramy się, aby piwa, które podpinamy zadowoliły jak najszersze grono odbiorców, dlatego 2 krany przeznaczamy na piwa klasyczne, a 2 na piwa odrobinę mniej tradycyjne. Żeby ułatwić Wam wybór informację o aktualnie podpiętych piwach znajdziecie na naszym profilu na ontap – https://browarmia.ontap.pl/.

Natomiast dla wszystkich Browarmiaczek i Browarmiaków przygotowaliśmy specjalną kartę lojalnościową, na której za każde kupione 0.5L piwa z nalewaka otrzymacie pieczątkę. Już 9 pieczątek uprawnia Was do odebrania jednego piwa z nalewaka gratis. Karty i pyszne piwo z „kija” dostępne są już w Naszym sklepie.

Do zobaczenia!

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

Strona zawiera materiały informacyjne oraz reklamowe dotyczące napojów alkoholowych.
Treści są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.