Bronka lubi bronka…

… ale tylko tego z Browarmii! Oficjalnie przedstawiamy Wam naszą Babę Pruską, która w końcu doczekała się nowego imienia. 24 lipca 2023 ogłosiliśmy wyniki konkursu, podczas którego Browarmiaczki i Browarmiacy oddali aż 410 głosów.

„Bronka” pewnie przebrnęła przez swój półfinał pokonując w nim „Browarkę”, „Piwniczankę” i „BrowJannę”.
Dużo bardziej zaciekła rywalizacja czekała naszą „Bronkę” w finale, gdzie mierzyła się z „Browarnną”, „Rosanką” i „Chmielinką”. I to właśnie z tą ostatnią toczył się najbardziej zaciekły bój o główną wygraną. Dzięki mobilizacji całego sztabu wyborczego, finalnie zwyciężyła właśnie „Bronka”, która w finale zdobyła 91 „głosów”.

Tym samym sprawiła, że Piotr – pomysłodawca imienia, został rodzicem honorowym naszej Pruskiej Baby! Zgodnie z obietnicą na Piotra czekała specjalnie przygotowana nagroda, którą odebrał razem z szefową sztabu wyborczego, Natalią! Z tak profesjonalną ekipą Bronka  nie pozostawiła swoim rywalkom żadnych szans. Na otarcie łez, pozostali uczestnicy konkursu otrzymali zniżkę do Browarmii. A nam nie pozostaje nic innego, jak cieszyć się zimnym bronkiem z naszą Bronką!

Podusmowując, cała akcja z wyborem imienia przeszła nasze najśmielsze oczekiwania! Prosty post w social mediach pokazał nam jak zaagażowaną, a także pomysłową i kreatywną społeczność udało się zebrać wokół naszego małego sklepu! Liczba propozycji na imię zaskoczyła nas do tego stopnia, że nie wszystkie warte uwagi propozycje załapały się do finałowej szesnastki spośród, których dokonywano demokratycznego wyboru.

Same głosowania to również spore zaagażowanie wszystkich, którzy śledzą nasze profile społecznościowe. Wystarczy tylko wspomnieć, że łącznie pięć postów z półfinałami i wielkim finałem Plebiscytu na imię Baby Pruskiej zebrały ponad 400 reakcji na naszym Facebookowym profilu! A łączny zasięg organiczny tych postów wyniósł blisko 3500!

W związku z tak pozytywnym odbiorem całej akcji chcilieśmy podziękować wszystkim, którzy śledzą i wspierają! Wielkie podziękowania należą się pomysłodawcom imion i wszystkim, którzy oddawali swoje głosy! Od teraz każdy może wpaść i nabyć bronka u Bronki!

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

Strona zawiera materiały informacyjne oraz reklamowe dotyczące napojów alkoholowych.
Treści są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.