Beczka spółdzielcza

Beczka spółdzielcza! Czyli wspólny lokalny projekt Browarmii i Zuli Miodosytni Warmińskiej!

Od początku naszym celem była promocja regionalnych produktów, a dzięki posiadaniu w sąsiedztwie Miodosytni Warmińskiej Zuli jest to naprawdę proste, ponieważ wytwarzają produkty najwyższje jakości.
Dzięki naszej bliskiej współpracy narodziła się myśl, by zrobić coś niestandardowego, niespotykanego do tej por. I tak oto powstał pomysł na stworzenie naszej „beczki spółdzielczej”!

Cała idea opiera się o lokalną społeczność i regionalny produkt – miód pitny. Każdy klient sklepu Browarmia ma możliwość zarezerwowania swojego udziału w 30-litrowej dębowej becze, która co jakiś czas była zalewana miodem pitnym. Nasze trójniaki i czwórniaki starzały się w beczce przez kilka tygodni, nabierając unikalnego i niepowtarzalnego charakteru.

Następnie wszyscy akcjonariusze zapraszani byli na spotkanie zamknięte, podczas którego dokonywaliśmy rozlewu miodu z beczek do butelek i dzieleniu wcześniej zakupionych „udziałów”. Spotkaniom towarzyszy zawsze przedstawiciel lokalnej miodosytni, który to w trakcie spotkania przybliża zgromadzonym właściwości produktu.

Do tej pory odbyły się trzy edycje, podczas których mieliśmy okazję rezerwować kolejno:
– „Sturnusa” – trójniaka wiśniowego,
-„Malumo” – czwórniaka jabłkowego,
– i „Lupusa” – czwórniaka chmielowego.
Aktualnie trwa etap rezerwacji ostatniego już zalewu „spółdzielczej beczki”. Jest ona o tyle wyjątkowa, że przy czwartym zalewie Miodosytnia Warmińska postawiła na unikalny blend czwórniaków z drugiej i trzeciej edycji – „Malumo” i „Lupusa”, do którego został dodany tajemniczy składnik, o którym poinformujemy podczas rozlewu.

Rezerwacji można dokonywać podczas wizyt w naszym sklepie, przy ul. Kanta 17/106 w Olsztynie lub za sprawą naszych social mediów. Czwarta edycja zostanie rozlana do butelek o pojemności 750 ml, liczba butelek do rezerwacji jest dowolna, aż do wyczerpania zapasów. Cena butelki dla nowych udziałowców to 79 zł, natomiast dla uczestników poprzednich edycji to 69 zł za butelkę.

Po zakończeniu swojej przygody w Browarmii, nasza beczka spółdzielcza zostanie przekazana na cele charytatywne, by po całej zabawie przyczynić się do jakiegoś szlachetnego celu w naszym regionie.

Czy jesteś osobą pełnoletnią?

Strona zawiera materiały informacyjne oraz reklamowe dotyczące napojów alkoholowych.
Treści są przeznaczone wyłącznie dla osób pełnoletnich.